en

23. Finał WOŚP we Wrocławiu: wolontariusze skompletowani

W odróżnieniu do lat poprzednich w weekend finałowy, czyli 10-11 stycznia 2015, siedziba sztabu znajdować się będzie w innej lokalizacji. Urząd Miejski Miasta Wrocławia udostępnił pomieszczenia przy pl. Nowy Targ 1-8 (wejście od ulicy Krowiej). Odbiór puszek, identyfikatorów, serduszek, sprawy różne, oddawanie puszek - wszystko będzie można załatwić właśnie pod tym adresem.
Wiemy już, kto wystąpi podczas nadchodzącego Finału. Na scenie pojawią się: Audiofeels, Atom, Blade Loki, Clock Machine, Funky New Orleans, Krzysztof Zalewski, Lipali, Muchy, No To Myk, OCN, Synaptine, Tallib &  Roots Brothers.

Konkurs fotograficzny

Przedstawiciele wrocławskiego sztabu WOŚP zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Dzięki niemu można podzielić się swoimi wspomnieniami związanymi z poprzednimi finałami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbywały się we Wrocławiu, jak również tymi, które dopiero nadejdą. - Oprócz tego czekamy na prace związane z działalnością wolontariacką niezwiązaną z naszą inicjatywą. Niektórzy działają w schroniskach, niektórzy w inicjatywach artystycznych. Dzielcie się z nami tym dobrem, pokazujcie je na fotografiach, chcemy, żeby zobaczyli je wszyscy - informuje Filip Lomstar Łomnicki, rzecznik prasowy sztabu WOŚP we Wrocławiu. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie:http://wosp.wroc.pl/konkurs-fotograficzny.